O NAS

Centrum Medyczne Zawiszy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Szeroki zakres porad specjalistycznych, uznani lekarze z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, profesjonalizm wykonywania usług medycznych, indywidualne podejście do każdego pacjenta, przyjazny personel medyczny oraz komfortowe wyposażenie – to wszystko znajdziecie Państwo w naszej nowo powstałej przychodni specjalistycznej.

Centrum Medyczne Zawiszy jest placówką z wieloma poradniami lekarskimi – chirurgiczną (chirurgia ręki, chirurgia plastyczna, ogólna i onkologiczna), ortopedyczną, kardiologiczną, neurologiczną, pulmonologiczną, laryngologiczną i dietetyczną. W miarę rozwoju naszej Przychodni, będziemy tworzyć kolejne poradnie lekarskie.

Jako jedni z nielicznych, prowadzimy diagnostykę i leczenie chirurgicznych chorób ręki.

W ramach naszej działalności, oferujemy Państwu konsultacje i operacje przeprowadzane przez lekarzy specjalistów. Zespół doświadczonych lekarzy uzupełnia kadra wykwalifikowanych pielęgniarek oraz pozostałego personelu Przychodni.

Centrum Medyczne Zawiszy jest w pełni klimatyzowane i komfortowo urządzone, zgodnie z nowoczesnymi standardami oraz wymogami sanitarnymi. Dysponujemy gabinetami konsultacyjnymi, zabiegowymi oraz pokojem pobytowym dla pacjentów po zabiegach chirurgicznych.

Przychodnia jest przyjazna osobom niepełnosprawnym. Jej usytuowanie na parterze budynku, przestronna poczekalnia oraz łazienka przystosowana dla pacjentów z dysfunkcją narządów ruchu, czynią ją placówką bez barier.

Profesjonalizm, wysokie umiejętności  i wiedza personelu, dbałość o właściwe stosowanie metod diagnostycznych i leczniczych, współpraca z najlepszymi lekarzami oraz podejście do pacjentów – ze zrozumieniem, empatią i poszanowaniem ich praw – to podstawa naszej działalności leczniczej. Wszystko po to, aby być wsparciem dla pacjentów borykających się z różnymi schorzeniami i przynosić im ulgę w trudniejszych chwilach.

Zapraszamy do naszego Centrum Medycznego Zawiszy w Warszawie.

Dziękujemy za zaufanie

Miło jest nam Państwa poinformować, że również w tym roku Centrum Medyczne Zawiszy otrzymało prestiżowe ogólnopolskie wyróżnienie – Orły Medycyny 2020
Serdecznie dziękujemy naszym Pacjentom, dzięki głosom których, ponownie znaleźliśmy się w gronie najlepszych praktyk branży medycznej w Polsce. 
Dziękujemy za zaufanie i pozytywne opinie na temat naszej Placówki.

– Zarząd Centrum Medycznego Zawiszy –

Fotogaleria Przychodni